Turite netaisyklingu formu gintaro karoliu kuriu niekas nesuperka?

Turite netaisyklingu formu gintaro karoliu kuriu niekas nesuperka?

                                                        Mažai vertingi gintaro karoliai jūsų augintiniams

Turite skaldytų, netaisyklingų formų karolių ar smulkaus gintaro kurio mes neperkame bei kiti neperka? Šie gintaro karoliai, mažai vertingi ir stovi jūsų stalčiuje nenešiojami todėl padarykite savo augintiniui katinui ar šuniui ant kaklo gintaro vėrinį 🙂

Paklausite kodėl?

Gintaro kvapo neperneša erkės, blusos kurių uoslė yra daug kartu aštresne negu žmogaus. Gintaras turi specifinį kvapą kurio žmogus neužuodžia, bet erkės ir blusos baidosi ir vengia, tai puikus pasirinkimo būdas apsaugoti jūsų augintinį nuo įvairiu parazitų, bet to gintarui trinantis į augintinio kaklo kailį gintaro karolių akmenukai ant kaklo plauku sukelia micro elektros krūvius, iškrovas kurių erkės ir blusos vengia.

Paklausite kodėl jūsų augintiniui gintaro karolius reikia kabinti būtent ant kaklo? Atsakymas paprastas. Pavyzdžiui katinas ar šuo erkes dantimis negalės nukasti nuo kaklo, nes nepasieks, todėl erkės, blusos instinktyviai tai supranta ir dažniausiai įsikabina ant kaklo, o visų svarbiausia ant kaklo bus gintaro karoliai kurie skleis savo specifinį kvapą, mikro elektros iškrovas ir atbaidys erkes ir blusas nuo jūsų augintinio.

Jūsų augintinis tikrai liks patenkintas ir labai gražiai atrodys papuoštas gintariniais karoliais

 

Suverkite savo vaikui gintarinį vėrinį ant kaklo

Ar jus žinojote, kad jei pvz. vaikas, kūdikis pastoviai nešios natūralius gintaro karolius tai mažiau sirgs įvairiomis peršalimo ligomis, o ir jei sirgdamas jaus mažesnius simptomus negu įprastai be karolių.

Pastoviai nešiojant gintaro karolius ant kaklo karoliai įkaisdami iki žmogaus temperatūros pradeda skleisti, spinduliuoti į kaklo odą gintaro jonų rūgštį kuri veikia kaip skausmo malšinimas.

Ar žinote, kad pridėjus didesnį gintaro akmenį, akmenukus prie skaudančios kūno vietos, traumos ar sąnario gintaras įkaisdamas iki žmogaus kūno temperatūros pradeda spinduliuoti gintaro rūgštį, ir taip malšindamas skaudančią vietą ar skaudantį sąnarį.

Pavyzdžiui jei jums skauda kojos sąnarį, tarkim prie pėdos tokiu atveju padarykite gintaro kojos apyranke kuri nukritus prie kojos sąnario ir įkaisdama jums pastoviai spinduliuos gintaro jonų rūgštį taip svarbiausiai sumažins sąnario skausmą (būtinai pastoviai nešiokite gintarą ir tikrai pajusite rezultatą, reikia, kad gintaras prisiliestu prie pat skaudančios vietos ar skaudamo sąnario).